DOJAZD

Lokalizacja

Centra Konferencyjna Żeliwna 38 w Katowicach są doskonale skomunikowane dzięki autostradzie A4, Drogowej Trasie Średnicowej oraz komunikacji miejskiej, kolejowej i lotniczej.

Od autostrady A4 dzieli je ok. 800 m, połączenie to gwarantuje bezpośredni dojazd w kierunkach – Wrocław, Kraków, Bielsko-Biała, Cieszyn, Wisła, Częstochowa, Łódź, Warszawa.

Od zjazdu na Drogową Trasę Średnicową, główną arterię komunikacyjną Górnego Śląska, dzieli nas około 1 kilometr.

Żeliwna 38 usytuowana jest w sąsiedztwie trzech lotnisk. Do Pyrzowic dojedziemy w 35 minut (36,8 km), do podkrakowskich Balic dziewięć minut dłużej (69 kilometrów – 44 minuty). Podróż na lotnisko do czeskiej Ostravy zajmie nam niewiele ponad godzinę (123 kilometry – 1 godzina 14 minut).

Komunikacja Miejska

W odległości 800 m znajduje się stacja kolejowa Katowice Załęże, zapewniająca bezpośrednie połączenie z najważniejszymi miastami Województwa Śląskiego.

Bezpośrednio obok parku przystanek ma linia autobusowa ZTM 900, a w bliskiej odległości znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe zapewniające dojazd do większości dzielnic Katowice i takich miast jak: Chorzów, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom czy Knurów.